www.hotel-ubytovani.com
Penzion Litomyšl Tašner - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Litomyšl Tašner - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Litomyšl Tašner - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Litomyšl Tašner - disponuje vinárnouPenzion Litomyšl Tašner -  je k dispozici připojení na internetPenzion Litomyšl Tašner -  je k dispozici letní terasaPenzion Litomyšl Tašner - tenis -poblíž hoteluPenzion Litomyšl Tašner - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Litomyšl Tašner - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Litomyšl Tašner - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Litomyšl Tašner - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Tašner
Lidická 101, Litomyšl 57001
Česká Republika
Pension-Litomysl-Tasner@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Tašner ubytování Litomyšl Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Tašner - ubytování Litomyšl | Vítejte

 
Penzion Litomyšl Tašner

Penzion Tašner je nově zrekonstruovaný penzion v klidném místě, velmi blízko historického centra Litomyšle a renesančního zámku Litomyšl zapsaného na seznamu UNESCO.

Penzion Tašner v Litomyšli má pro své hosty připraveny tři kompletně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, s možností přistýlek. Parkování na vlastním pozemku. Vinotéka Tašner, kde můžete ochutnat a zakoupit kvalitní moravská i zahraniční vína, koňaky a medoviny.

Litomyšl ubytování
Všechny pokoje v penzionu Tašner jsou vybaveny dle hotelové klasifikace *** - koupelny s vanou, umyvadlem a WC. TV - satelit, WiFi. K dispozici je plně vybavená kuchyňka s lednicí, společná pro všechny pokoje.

Penzion Tašner služby
Hosté penzionu Tašner Litomyšl mají možnost objednání snídaní. Dále lze využít posezení v zimní zahradě a na dvoře s krbem. Úschovna kol. Parkování na vlastním pozemku. Domácím mazlíčkům po dohodě vstup povolen. Non-stop provoz. Zajišťění informačních služeb, úschovna cenných předmětů.

Služby v okolí penzionu Tašner - směnárna 400 m, kadeřník 20 m, manikůra pedikůra, kosmetické studio, masážní studio, solárium a sauna 350 m, lékařská služba 700 m. Možnost zajištění dopravy z letišťě a po skončení pobytu zase zpět. Autobusové nádraží 500 m, vlakové nádraží 1 000 m, centrum Litomyšle 350 m.

Vinotéka Tašner Litomyšl
Vinotéka se nachází v ulici Růžová. Nabízí velice příjemné prostředí s možností posezení. A v sortimentu naleznete špičková moravská přívlastková i speciální vína i široký sortiment zahraničních vín, portská vína, šumivá vína, koňaky a pravé francouzské champagne. Otevírací doba: Po-Pá: 8:30 - 18:00, So: 8:30 - 12:00 hodin. 

Dovolená Litomyšl penzion Tašner
V okolí Litomyšle můžete navštívit - Toulovcovy maštale, hrad Košumberk, zámek Nové Hrady, Růžový palouček, Nedošínský háj, hrad Svojanov, Kozlovský kopec s rozhlednou a nebo si naplánovat výlet Cyklobusem Českomoravským pomezím aneb blíž k atraktivitám Litomyšlska, Poličska a Svitavska.

V okolí penzionu Tašner v Litomyšli je řada sportovních i relaxačních zařízení - např. fitness studio, koupaliště, krytý plavecký bazén, volejbalové a tenisové kurty, squash, bowling, krytý zimní stadion, městský stadion Černá hora, jízda na koni atd. V zimě za příznivých sněhových podmínek vedou okolím běžkařské trasy.